Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zwroty paczkomatem InPost

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrana część nie będzie pasowała lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami za pośrednictwem paczkomatów InPost, kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej w paczkomatach InPost.

Wystarczy, że wydrukujesz automatycznie wygenerowane dokumenty i np. w drodze do pracy zostawisz przesyłkę w dowolnym dla Ciebie paczkomacie InPost.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

 • Łatwo

  Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków, stanowiących kreator zwrotu. Kreator automatycznie wygeneruje dla Ciebie etykietę, którą musisz jedynie wydrukować. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

 • Szybko i bezproblemowo

  Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

 • Wygodnie

  Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki nie musisz czekać na kuriera. Zabierasz ją ze sobą w drodze do pracy lub szkoły i zostawiasz w dowolnym paczkomacie InPost.

 • Tanio

  Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 9 zł - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

 • Bezpiecznie

  Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000zł.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw!

1 Wydrukuj formularz Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, a następnie wydrukuj je.
2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni* od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu

 • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.

 • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.

 • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu.

 • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Udaj się do dowolnego paczkomatu InPost, łatwo nadasz zwrot skanując poporstu wydrukowaną etykietę oraz wybierając odpowiedni gabaryt paczki. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 410 x 380 x 640mm oraz wagi 30 kg.

 • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, otrzymania zwrotu. Z reguły trwa to jednak krócej. W przypadku odesłania towaru uszkodzonego lub innych nieprawidłowości powstałych z winy klienta, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru.Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixelpixel